zavřít

Balík screenů z Hitman 2: Silent Assassin

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spoustu nových obrázků a několik nových informací se nám podařilo získat k připravované simulaci nájemného vraha Hitman 2: Silent Assassin.

Jak už jste se u nás mohli několikrát dozvědět, je Hitman 2 pokračováním Hitman: Codename 47 a pochází z dílny IO Interactive. Vydáním hry je pověřena společnost Eidos Interactive a dočkat by se všichni pařani akčních her měli už za pár týdnů.


další nové obrázky

Jak jsme se dozvěděli z interview zveřejněného na Internetu, bude velikou roli při hře hrát schopnost hráče pohybovat se s postavou tak, aby byl co nejméně vidět. K tomu budou jako stvořená temná zákoutí a tmavé uličky. Pomoci si například budete moci také sestřelením lampy nebo vyřazením jejích elektrických obvodů z provozu. Do hry byly zařazeny metody, které nemusí oběť nutně zabít, ale pouze paralizovat. Například: budete-li v dobré střelecké pozici, někdy je lepší nepřítele odzbrojit střelou do rukou nebo zbraní. O tom, že zde bude podstatně vylepšený systém ukládání pozic, jsme zde již také psali. Pouze pro konzole původně zamýšlená volba vlastního pohledu, se bude nakonec vyskytovat také u verze pro PC a bude záležet jen na hráči, zda tuto variantu zvolí či ne. Podobně jako v předchozím Hitman: Codename 47, také v jeho pokračování bude soušástí hry maskování, převlékání do ukradeného oblečení, apod. V tomto místě se tvůrci pokusili hry poněkud vylepšit a trošku tak hráčům znepříjemnit situaci. Například: stále budete moci oblbnout strážce, ale pouze v případě, že budete dostatečně opatrní a v bezpečné vzdálenosti, aby jste nebyli odhaleni. Výzbroj hlavní postavy bude rozšířena o pár novinek.

Kompletní rekonstrukcí prošel také použitý engine, takže se můžete těšit také na lepší grafiku. Během hraní Vás bude doprovázet opět muzika od Jespera Kyda, kterou nahráli Budapest Radio Symfony Orchestra. Také je plánováno hratelné demo, které by mělo vyjít krátce po vydání plné verze. Té bychom se měli dočkat už v březnu 2002 pro PC a v červnu pro Xbox a Playstation 2.
zdroj: Elited

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.