zavřít

Atmosféra a akce ve FPS Painkiller

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V FPS Painkiller se ujmete role chlapíka, který se živí zabíjením nejrůznějších monster jako jsou upíři, zombie a další kreatury.

Celá hra by tedy měla být koncipována jako hororové putování, jehož nádech určitě zachytíte i ze screenshotů v naší galerii. Na střílečce už nějaký ten rok pracuje polské studio People Can Fly, které pro ni vytvořilo i vlastní engine. Ten je údajně schopen během jednoho snímku zobrazit 100 000 až 200 000 polygonů.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě jisté míry brutality bude pro hru charakteristická i rychlost; určité prvky si vezme též ze Serious Sama, ačkoliv sami tvůrci říkají, že jejich hra bude mnohem temnější a hororovější. Nabízí se srovnání s Doomem, popřípadě s Quakem, kterého celý tým People Can Fly přímo zbožňuje. Veškeré levely ve hře mají být odlišné co do prostředí i do velikosti a velký důraz má být kladen i na multiplayer. Zatím se oficiálně ví pouze o modech deathmatch, one-on-one a mid-air, odehrávajícím se ve vzduchu.

Celkově ve hře najdete pět zbraní, každou se dvěma různými mody, které můžete kombinovat (například raketomet a brokovnici). Painkiller je připravován nejen pro PC, ale i pro konzoli Xbox. Verze pro tuto konzoli vyjde o něco později, zhruba začátkem příštího roku, a kromě spousty dalšího obsahu (nepřátelé, nové levely) nabídne s největší pravděpodobností i podporu služby Xbox Live. PCčková verze Painkiller by se v Evropě měla objevit už v srpnu 2003.
zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.