zavřít

Assassins Creed screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stačilo tak málo.

zdroj: Archiv

Dva povedené trailery, pověst tvůrců série Prince of Persia a příslib zajímavé hratelnosti, zvlášť když ho slyšíte z úst půvabné producentky UbiSoftu Jade Raymond (což není nějaká nastrčená figurka s hezkou tváří, nýbrž žena působící v branži po mnoho let, která opravdu ví, o čem mluví - viz videointerview 1&videointerview 2). A rázem se z ještě před pár měsíci neznámé značky Assassins Creed stala jedna z nejočekávanějších her současnosti, alespoň dle názorů většiny herních žurnalistů. Je nám proto potěšením, že vám z tohoto jasného budoucího hitu můžeme naservírovat sedm nových screenshotů:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Podle aktuálního čísla časopisu GameInformer byl vedle PS3 verze potvrzen vznik této středověké third-person akce i na Xbox 360 (stejně jako v případě Mercenaries 2). Více o Assassins Creed naplánovaném na příští jaro v našem nedávném článku.
zdroj: GameReactor

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.