zavřít

Asherons Call 2, Realms of Torment, Platoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Své první dojmy z hraní bety masivně multiplayerové RPG, druhého pokračování oblíbeného titulu - Asherons Call 2, dnes zveřejnili na svých stránkách maníci z HomeLANu.

Vedle toho se zde objevilo i pět zcela nových obrázků, které si nyní můžete prohlídnout i v naší galerii. I tato hra své fanoušky přivede do virtuálního fantasy světa zvaného Dereth. Výše zmíněná beta, nabídla hráčům tři různé rasy v mužské i ženské variantě. Poté, co si kolegové z HomeLAN vybrali zástupce lidské rasy a zvolili barvu jeho pleti, byli prostřednictvím jakéhosi tunelu (prý podobného jako ve Hvězdné Bráně) přemístili na tréninkový post, kde je čekala lekce v pohybu, boji, ovládání inventáře atd. Co je ale skutečně upoutalo, byly vlastnosti nového enginu. S vysoce polygonními postavami, rozsáhlými krajinami, texturami o vysokém rozlišení, atd., prý vypadá zruinovaný Dereth skutečně velkolepě.

    
Asherons Call 2 galerie  ||  Realms of Torment galerie  ||  Platoon galerie

I Realms of Torment je z řady MMORPG. Narozdíl od uvedeného AC2, který se má objevit ještě letos, se s tímto titulem seznámíte nejdříve na počátku roku příštího. Zatím jsou pro vás v naší galerii připraveny alespoň nějaké další nové obrázky nebo lépe řečeno artworky. I Realms of Torment vám ukáže fantasy svět tak, jak si ho představují vývojáři z Quad Software. Od jiných MMORPG by se tato měla lišit především svým ekonomickým systémem. Zdatný hráč s dostatečnými zkušenostmi v oblasti kovářského řemesla si tak bude moci vyrobit vše, včetně svých zbraní a dalšího vybavení. Své výrobky budete smět dále prodat za vámi stanovenou cenu. Kromě toho, že se podíváte na mnoho rozličných míst (hluboké lesy, pouště, bažiny, skály, sněhem pokryté vysoké hory, hluboká moře ad.), vás potrápí i různé rozmary počasí (mlha, sníh, déšť, ad.).

Do třetice zde máme nové screenshoty ze hry Platoon od studia Digital Reality a vydavatele Monte Cristo. Jde o 3D real-time strategii z období války ve Vietnamu. Zasadí vás do role mladičkého rekruta, s nímž budete během hry prožívat jeho radosti i strasti. Tedy především asi ty strasti, když jde o válku. Tvůrci se v Platoon snaží oživit ty nejtragičtější události tohoto konfliktu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.