zavřít

Asherons Call 2 jen ve vybraných zemích

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Krátce po uvedení MMORPG Asheron's Call 2: Fallen Kings zjistili hráči v některých zemích, ve kterých nebyl titul samostatně uveden na trh, že se vůbec nemohou připojit do hry.

Důvodem je fakt, že nevlastní kreditní kartu, která by pocházela ze země, kterou Microsoft podporuje a tudíž nemají ani možnost zaplatit obvyklé měsíční poplatky. Microsoft totiž pozměnil platební systém a smůlu tak mají lidé ze všech zemí, kteří si hru elektronicky předobjednali a řádně zaplatili.

Podporovaných je přitom pouze devět států, mezi které patří USA, Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Itálie, Nizozemí, Španělsko a Japonsko. Ano, Česká republika byla Microsoftem opominuta, a to i přesto, že redaktoři jistého herního časopisu se svými odehranými hodinami v prvním díle musí řadit ke světové špičce ;) Jeden z odpovědných pracovníků firmy Ken Karl už naštěstí vzal problém na vědomí a přiznal chybu. Omyl by měl být vyřešen co nejdříve tím, že Microsoft do své "platící devítky" zařadí i další, zatím blíže nespecifikované země. Ostatně, je to v jeho vlastním zájmu.

Více se o hře můžete dozvědět z dubnového preview od Pavla Dobrovského. A pokud vás zajímá, co nejvíce překvapilo klíčové členy týmu Turbine Entertainment během vývoje hry, mrkněte se na jejich odpovědi na stránkách IGN.
zdroj: GamespotRPGVault

kate

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.