zavřít

Asherons Call 2 hledá betatestery

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhé pokračování oblíbené MMORPG Asheron's Call 2 podle posledních zpráv ještě nevstoupilo do veřejné "Open Beta" fáze, takže pokud máte zájem se tohoto zúčastnit, máte pořád šanci se zapsat, a to do 3.

září 2002. V současné době se hledá celkem 1000 gamesníků, kteří budou vybráni ze všech, kteří se do daného data zapíší. Pro všechny multiplayer-onlinové nadšence máme nyní opravdu pořádnou dávku 24 nových screenshotů vytípaných právě z bety, jež vás alespoň na chvíli vtáhnout do tajemného světa Derethu.


nové obrázkykompletní galerie

Svět, který v této hře navštívíte, bude o něco menší než v původním Asheron's Call. To ovšem neznamená, že proto vás zde čeká o to méně dobrodružství. Možná spíše naopak. Turbine Entertainment a Microsoft si naopak dávají velice záležet na tom, abyste se v AC2 setkali pokud možno s ještě větším množstvím zajímavých podnětů. Navíc, i přesto, že se tato hra bude odehrávat ve více méně stejném světě, Derethu, jen stěží zde naleznete něco v původním stavu. Dereth prošel totiž dramatickými změnami, které se výrazně projevily zejména na jeho reliéfu.
zdroj: FinalBoss

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.