zavřít

Asheron's Call 2 screenshoty a info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální stránky nadcházejícího MMORPG Asheron's Call 2 od Microsoftu doznaly během...

Oficiální stránky nadcházejícího MMORPG Asheron's Call 2 od Microsoftu doznaly během posledních pár dnů několika aktualizací, z nichž patří k nejzajímavějším povídání vývojářů hry o dech beroucím Turbine 2 Enginu, vysvětlení inovativního fungování ekonomiky ve hře a samozřejmě i sada nových screenshotů a artworků.


další nové obrázky

Jestliže zatím nepatříte k nárůživým hráčům online her, ale rádi byste se do nich v brzké budoucnosti, až se na trhu rozšíří ASDL, pustili, můžete omrknout pěkné ukázky z Asheron's Call 2 v traileru (11 MB) a videu (2,6 MB).
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.