zavřít

Artworky z The Sims: Hot Date

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od ohlášení třetího datadisku Hot Date pro nejprodávanější titul posledních měsíců The Sims uběhl necelý měsíc, ale žádné obrázky ze samotné hry jsme dosud neměli šanci vidět a tak musíte vzít zavděk alespoň třemi rendrovanými artworky, které jasně naznačují, o čem to celé bude - o seznamování, flirtování, randění a dá-li Will Wright z Maxisu, resp.

zdroj: Archiv

některý z představitelů managmentu Electronic Arts, možná i o sexu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

The Sims: Hot Date můžeme očekávat letos v listopadu a stejně jako v případě předchozích datadisků Livin' Large a House Party bude k provozu vyžadovat původní hru. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra Autobahn

  Zahajte svou kariéru policisty na té nejrychlejší silnici ...

  749 Kč Koupit
 • hra Nioh 2

  Ovládněte v tomto náročném pokračování akčního RPG smrtící ...

  2299 Kč Koupit
 • hra DOOM: Eternal

  DOOM: Eternal je pokračování úspěšného a velice kladně ...

  5999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.