zavřít

Artefact - mix Indiana Jonese a Commandos

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příběh připomínající Indiana Jonese a princip hry podobný strategii Commandos nebo Desperados.

Tak nějak by se nechala přiblížit nově připravovaná hra s názvem Artefact, na níž v současné době pracuje společnost Ascaron. Artefact bude taktická adventura, jejíž příběh se bude točit okolo velkého objevu, který učinil Prof. Steve McKinley, jedna z hlavních postav. Profesor je archeolog a povedlo se mu při své výpravě do Mexika objevit Aztécký chrám a v něm záhadný amulet. Seznámíte se i s dalšími postavami - McKinleyovou dcerou Jessy, studentkou Aiko a jejím přítelem, chlapem na svém místě, Johnem Hawkem a místní drogovou baronkou Dorou.


další nové obrázky

Podobně jako v Commandos zde budete ovládat skupinku postaviček, s kterými lze fungovat jednotlivě i dohromady. Během napínavého bádání narazíte také na různé oponenty (mezi prvními budou vojáci baronky Dory a později se na Vás budou sápat zombie a další monstra). První obrázky ze hry, které Vám dnes přinášíme vůbec nevypadají špatně. Na vydání Artefact si počkáme nejdříve do léta 2002.
zdroj: DT

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.