zavřít

Armáda ve Warrior Kings

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Středověká strategie Warrior Kings vypadá velmi zajímavě, alespoň pro mě, protože podobné hry jsem vždycky hrával (teď už moc času nezbývá).

zdroj: Archiv

Nejnovější obrázky podobně jako trailer ze hry naznačují, že by mohlo jít i o pěknou podívanou.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Základem hry bude vaše armáda, se kterou budete jako panovník Artos budovat svoje impérium. Ale pozor, vše se sice bude točit kolem vojenských tažení, ale nesmírně důležité také bude její zásobování. Nezbyde tak než stavět farmy a další hospodářská stavení, těžit v dolech suroviny, z nich pak vyrábět zbraně atd. Navíc pokud s armádou vyrazíte někam do světa, budete se muset starat i o přepravu jídla a zásob k ní. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

 • hra Nioh 2

  Ovládněte v tomto náročném pokračování akčního RPG smrtící ...

  2299 Kč Koupit
 • hra DOOM: Eternal

  DOOM: Eternal je pokračování úspěšného a velice kladně ...

  5999 Kč Koupit
 • hra Autobahn

  Zahajte svou kariéru policisty na té nejrychlejší silnici ...

  749 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.