zavřít

Archlord - legenda o Archonech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Codemasters dnes opět upozornila na nadcházející masivně multiplayerovou RPG Archlord, kterou se chystá ve třetím čtvrtletí tohoto roku uvést na evropský a americký trh.

Vypustila nejen čtveřici nových screenshotů, ale také další, čtyřminutový trailer, jehož název je The Legend of Chantra: Episode II a zachycuje mýtus okolo nedotknutelných Archonů, svatých relikvií, jež musí hráč získat proto, aby se stal nejvyšším vládcem světa zvaného Chantra.


Legenda, která tvoří příběh na pozadí hry ArchLords, vypráví o dávných časech a dvou mocných hrdinech, každém původem z jiné rasy, kteří společně vlastnili Archony a využívali jejich moc ke sjednocení všech národů světa. Z obav, aby se relikvie nedostaly do špatných rukou a nezačaly kolem sebe šířit smrt, je ukryli na bezpečné a tajné místo. Teď, o sto let později, legenda o dvou hrdinech sice vybledla, ale Archony jsou předmětem hledání..
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.