zavřít

Anarchie v Anarchy Online: Notum Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ani relativně velký úspěch sci-fi MMORPG Anarchy Online nenechal Funcom usnout na vavřínech a již nyní se zadělává na přídavek s podtitulem Notum Wars.

Ten sice nebude úplně plnohodnotným datadiskem jako Shadowlands, ale i tak nám vývojáři slibují mnoho zajímavého a především za nižší cenu. Přibudou nová vozidla, možnost použití přímých in-game hlasových příkazů a nové nabídky organizace skupin. Změnit by se měl také interface při tvorbě postavy, který bude nyní jednodušší a více intuitivní (ikonky s obrázky). Některé z těchto zmiňovaných zlepšení se údajně mají zdarma objevit také v patchi verze 14.6.


nové obrázkykompletní galerie

Jinak se Notum Wars mnohem více zaměří na politické napětí virtuálního světa a nabídne více příležitostí pro přímý boj hráče proti hráči. Co vůbec znamená to slůvko "notum", o které se pravděpodobně povedou zmiňované války? Jde o název suroviny, ze které se získává kýžený zdroj energie a který se díky své výjimečnosti stál jablkem sváru mezi Omnitekem a The Clans. Obě dvě společnosti by rády obhospodařovaly notumové doly Rubi-Ka a právě tento problém bude hlavním tématem celého booster packu, jak se přídavek dříve jmenoval. Vy si přitom budete moci vybrat na jakou stranu se dáte, popřípadě si zvolit neutralitu a pokusit se o štěstí na vlastní pěst. Více v krátkém videu, Anarchy Online: Notum Wars vychází v prosinci, ale o distribuci v ČR zatím není nic známo.
zdroj: TTGPC IGN

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.