zavřít

America - obrázky a demo

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V herní branži neznámá firma Data Becker (odnož jistého německého gigantu) dokončuje práci na zajímavé real-time strategii America: No Peace Beyond The Line.

zdroj: Archiv

Ta zachycuje průběh osídlování divokého západu po občanské válce a budete si v ní moci vybrat ze 4 znepřátelených skupin obyvatel. Vedle Indiánů tam budou i Mexičané, kovbojové a chybět nemohou ani přicházející osadníci. Kromě svádění bitev budete i stavět, obchodovat, trénovat vojska atd. Tedy celkem klasická RTS, pouze zasazená do jiného prostředí.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Vydání hry je naplánováno na počátek února, ovšem již dnes se na Gamespotu objevilo velké demo (127 MB), ve kterém si můžete zahrát jednu misi za každou stranu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.