zavřít

Alone in the Dark 4 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čtenář zajímající se o hru Alone in the Dark IV: The New Nightmare může mít v hlavě celkem zmatek.

Internet je zavalen spoustou nekvalitních screenshotů z Dreamcast a PS2 verze, které většina herních serverů bez mrknutí oka přebírá. Teprve dnes při příležitosti výstavy E3 vydali Infogrames press-pack obsahující osm opravdových obrázků z PC verze.


Ohledně datumu vydání čtvrtého dílu Alone in the Dark (naše preview) stále panují nejasnosti, zatímco někdo mluví o začátku léta, jiní hovoří o odložení této hororové akční adventury na konec roku. Faktem zůstává, že tým Spiral House (dříve DarkWorks) nemá kam spěchat, žádná konkurence jim v tomto žánru na PC vedle nevalného From Dusk Till Dawn a vzdáleného Nocturne 2 nehrozí.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.