zavřít

Alone in the Dark 4 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ani sada nových obrázků z čtvrtého pokračování akční adventury Alone in the Dark nevybočuje z řady screenshotů předcházejících, na nichž není pro samou tmu nic moc vidět.

zdroj: Archiv

Nuže, nezbývá než nastavit jas monitoru na maximum a přitom doufat, aby celé The New Nightmare dokázalo navodit tu správnou hororovou atmosféru nejen temnými zákoutími, ale i nějakými novými nápady jako třeba Clive Barker's Undying.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Více se o hře Alone in the Dark: The New Nightmare, kterou na žádost o rozhovor nereagující DarkWorks Interactive plánují na konec května, dozvíte z traileru či našeho preview:

Příběhem nás nebude provázet nikdo jiný, než Edward Carnby, soukromý detektiv, který nyní pracuje pro agenturu, jíž založil jeho přítel Charles Fiske. Oba se specializují na studium paranormálních jevů, což se stane pro Charlese osudným. Jeho tělo je nalezeno na záhadném ostrově jménem Shadow Island. Edward neváhá a pouští se do pátrání po příčinách smrti svého přítele. A kde jinde začít, než na "Ostrově stínů". zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.