zavřít

Alien vs. Predator 2: Primal Hunt - cesta zpět

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Alien vs.

Predator 2: Primal Hunt je nový datadisk rozšiřující hororovou akci AvP2. Obvykle sice datadisky navazují na původní hru a pokračují v jejím příběhu, ale u Primal Hunt je to jinak. AvP 2: Primal Hunt vás zavede ještě před události popisované v originálním titulu. Přesněji řečeno, ocitnete se 500 let zpátky. Stejně jako v AvP2, i zde je možno se do příběhu zařadit ze tří různých pohledů (alien, predator, human). Pro každou rasu je připravena kampaň o třech misích, což znamená, že hra bude obsahovat celkem 9 nových misí.


nové obrázkykompletní galerie

Primal Hunt s sebou přináší také několik změn týkajících se různých efektů, funkcí i zbraní. Protože se datadisk instaluje přes původní AvP2, promítnou se novinky i do jejích multiplayer map. Přesto ale nebudou multiplayery obou her spolu kompatabilní, takže když se budete chtít připojit do již rozšířené hry a nebudete mít vy sami tento addon, budete si ho buď muset pořídit anebo utřít nos. Primal Hunt obsahuje nových multiplayer map celkem pět.

Alien vs. Predator 2: Primal Hunt vzniká ve společnosti Third Law Interactive a vydávat ho bude Sierra. Primární plán vypustit hru v červnu nevyšel a tak se snad dočkáme někdy v polovině srpna. Zatím si můžete prohlédnout pár nových obrázků.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.