zavřít

Aktuality o Counter-Strike: Condition Zero

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

David Laprad ze spolupracujícího serveru Adrenaline Vault včera (stejně jako nedávno my) bleskově vyzpovídal Randy Pitchforda z Gearbox Software o aktuálním stavu jejich připravované střílečky Counter-Strike: Condition Zero, která bude vynikat dosud nevídanou inteligencí botů v singleplayeru.

Podle něj se zvýšil celkový počet misí z původně plánovaných šestnácti na úctyhodných dvacet a taktéž počet úkolů v každé misi se ustálil na číslu dvanáct. Současně s tím se objevily čtyři nové obrázky s lokacemi ze hry, které můžete znát už z dřívějška:


další nové obrázky

Termín vydání Counter-Strike: Condition Zero byl lehce pozměněn z června na konec léta, což nepotěší obyčejné hráče, ale naopak z toho musí mít radost všichni tvůrci podobně zaměřených her jako New World Order či Team Factor. Ti nyní nemusí tak spěchat, aby jejich dílka stihly vyjít dříve než CS:CZ - minulé týdny ostatně ukázaly, že vypouštění nedodělaných her se moc nevyplácí, viz neuvěřitelně bugová hra Global Operations od Barking Dog Studios.
zdroj: Avault

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.