zavřít

Akční RPG Daemon Vector

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zhruba rok poté, co se ve světě objevila xboxová verze nové akční RPG Daemon Vector vývojářské společnosti XPEC Entertainment, se v Evropě chystá vydání také její PCéčkové sestřičky.

V Německu by se měl tento titul objevit dokonce už za pár dní prostřednictvím vydavatelské společnosti Pointsoft. My vám dnes můžeme Daemon Vector představit blíže prostřednictvím ukázek v naší galerii.


S Daemon Vector se podíváte do období 14. století. Příběh zahrnuje cestu světoznámého cestovatele Marca Pola z oblasti dálného východu do Evropy. Ústřední událostí je rozlomení pečeti ze starověké Číny, což mělo za následek probuzení jakéhosi monstra a uvržení celé Evropy do těch nejtemnějších nočních múr, jaké kdy zažila. Daemon Vector je hrou velmi akční, bojovou. Hráči se budou muset ve 20 levelech a šesti různých prostředích utkat s démony, které přivolala pečeť. Na výběr budou mít z mnoha různých hratelných postaviček.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.