Akční hra Bullet Witch se blíží
zdroj: tisková zpráva

Akční hra Bullet Witch se blíží

1. 2. 2007 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Akční dobrodružná hra Bullet Witch pro Xbox 360 původně vyšla nejdříve v Japonsku, ale teď se chystá pod vlajkou společnosti Atari proniknout i do ostatního světa.

A to už tento měsíc (27.2.) a oproti japonské verzi trochu vyladěnější. Právě dnes tu máme drobný předvoj v podobě pěti nových screenshotů. Vzhledem k původu projektu vás asi nepřekvapí, že budete mít co do činění s takovým mišmašem všeho možného. Hlavně pokud jde o příběh, který má sice klasický základ - konflikt dobra a zla, avšak okořeněný trochou té post-apokalyptické atmosféry, bojem za záchranu světa, čarodějnictvím, atp. Co se týče žánru, spadá Bullet Witch pod intenzivní střílečky, byť tu bude vedle zbraní ve stejné míře využívána i magie. Děj, který vás zavede do roku 2013, zažijete z perspektivy třetí osoby.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Pohybovat se prý budete v různých prostředích, od venkovského, po moderní městské. Nepřátel budete mít spoustu. Najdete mezi nimi například vojáky-duchy, kteří si libují v obscénních vtípcích a bezdůvodném zabíjení, ale i přímo gigantická strašidla vzniknuvší z několika stovek zlých duší, anebo jakési infikované lidi-démony, kteří útočí tak, že chrlí plameny ze zmutovaného otvoru na své hlavě. Jak už jste se mohli dočíst dříve, hlavní hrdinka bude mít k dispozici pouze jednu, zato multifunkční zbraň. Jmenuje se to Gun-Rod a slouží to stejně dobře jako klasická střelná zbraň i jako kouzelnická hůl. Navíc ji lze různě upgradovat, přičemž přepínání mezi jednotlivými funkcemi nebude nikterak složité. Bohužel se neplánuje vydání dema, abychom se s tímto titulem mohli seznámit blíže, aniž bychom ho museli rovnou kupovat.
zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články