zavřít

Akčně pojatý Comanche 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přinášíme vám další obrázky z akčně pojatého vrtulníkového simulátoru Comanche 4 od Novalogic.

zdroj: Archiv

Obrázky vypadají dost podobně jako z předchozích dílů hry, tzn. jsou situovány především do hor, kde se dá docela dobře schovávat a přitom není třeba létat za cílem mise příliš dlouho. Rozdíl je ale v tom, že Novalogic již opustili dost starý a neperspektivní voxelový engine.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Akční pojetí simulátoru je třeba vidět i na tom, že hráč bude moci najednou ovládat vrtulník z pozice pilota a zároveň plnit roli střelce. S realitou to samozřejmě nemá nic společného, ale Comanche byl vždy takto pojatý a ani "čtyřka" nebude jiná. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.