zavřít

Akce Armed & Dangerous se představuje

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Armed & Dangerous se jmenuje nově oznámená akční střílečka od LucasArts.

Už z obrázků, které jsou již také k mání v naší galerii, je patrné, že to bude dílo určitým způsobem netradiční. Bude to hra totiž mírně střelená, setkáte se v ní se skupinou mlaskajících ozbrojených rebelů a budete řešit spoustu absurdních úkolů. Navíc se vám dostanou do rukou zbraně způsobující skutečně velmi velké exploze. Armed & Dangerous vzniká ve spolupráci s Planet Moon Studios a její vydání se předpokládá ještě letos, někdy v zimě. Těšit se přitom mohou nejen PCéčkáři, ale také hráči vybavení krabičkami s názvem Xbox.


nové obrázkykompletní galerie

Armed & Dangerous vám představí svérázné hrdiny. Hráč zastane roli Romana, rodilého Londýňana, známého kriminálníka a vůdce gangu jakýchsi hrdinů, známého jako Lionhearts. Vyzbrojen arsenálem neuvěřitelně mocných zbraní, se Roman a jeho skupina rádoby Robinů Hoodů - Jonesy, Q1-11 a Rexus - vydávají na svou největší loupežnou akci, přičemž jsou bezděčně vtaženi do povstání proti tyranskému králi. Každý z Romanových přátel je něčím výjimečný. Jonesy je skotský krtek a expert na trhaviny. Je jízlivý, trochu zahořklý, sarkastický, ale ke skupině Lionhearts zcela loajální. Q1-11 je prvotřídní, šaramantní droid a svalstvo skupiny. Rexus je věštec a velký mudrc. Utrpěl však tragický úraz hlavy a následně se z něj stala páchnoucí, nepřátelská troska, jakou je dnes. Stále ale ovládá neuvěřitelné síly, když tedy shledá za vhodné je užít. celkově je klíčovou postavou úspěchu skupiny Lionhearts.

Tento zvláštní titul by měl být tvořen 21 misemi rozprostřenými do pěti různých, rozsáhlých prostředí, zahrnujících zasněžené a ledem pokryté oblasti, hory s nádherným výhledem, hluboké a zlověstné lesy, ad. Svět, se kterým vás Armed & Dangerous zkonfrontuje, se jmenuje Milola a je rozdělen na tři kontinenty - Midden, Forge a Armortia. Všemu tomu vládne nenáviděný a despotický král Forge. On a jeho stvůry (napůl lidé, napůl zvířata, obři, kněží zla, droidi a další.) budou vašimi největšími nepřáteli. Vaše snaha bude směřovat k nejmocnějšímu artefaktu říše - Book of Rule. Jak již bylo naznačeno, budete mít k dispozici spoustu různých, velice účinných zbraní. Jednou z nich je např. "kyklopova odstřelovací puška", schopná jednou ranou oddělat více nepřátel; anebo "raketomet Vandaloo" vystřelující čtyři střely najednou a způsobující ohromné požáry. budou zde ale i jiné kousky, jako třeba lepkavé nebo převrácené bomby. Lepkavé bomby působí zcela zjevně tak, jak se jmenují a převrácené bomby fungují zase tak, že na moment převrátí celý svět vzhůru nohama a nepřátelé jsou setřeseni do vesmíru.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.