zavřít

Agassi Tennis Generation & Roland Garros

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po obrovském úspěchu Virtua Tennisu převedeného ze Segy Dreamcast se doslova roztrhl pytel s dalšími tituly, které se snaží o zpracování tohoto sportovního odvětví.

Kromě hry s licencí na Davis Cup (info) od UbiSoftu, z níž zatím nejsou žádné obrázky, byly v posledních dnech veřejnosti představeny ještě nové tituly Agassi Tennis Generation od Dreamcatcheru a Roland Garros 2002 od Wanadoo, které se shodně objeví v létě pro platformy PC, PS2 a GBA.


obrázky z Agassi Tennis Generationobrázky z Roland Garros 2002

Jak název napovídá, první jmenovaná hra se může pochlubit známou tváří kontroverzního tenisty Andre Agassiho, jehož kariéru můžete napodobit v Championship módu, který bude takovou variací na standardní fotbalové manažery (obstarávání trenérů, sponzorů atd.). Kromě toho bude hra Agassi Tennis Generation obsahovat i klasický Arcade mód, v němž si vyberete z třicítky hráčů s různými schopnostmi nebo z tuctu kurtů po celém světě. Chcete-li vidět ukázku z tohoto tenisu, máme pro vás připraveno pěkné třičtvrtěminutové video (5 MB, DivX).

Pokud vás neláká známá tvář Andre Agassiho, ale raději byste brali tenis s oficiální licencí na turnaje Roland Garros a US Open, pak bude právě pro vás určena druhá jmenovaná hra. Pro ni hovoří to, že její tvůrci z firmy Carapace nasbírali za předchozí ročníky hry Roland Garros řadu zkušeností, které samozřejmě hodlají zužitkovat v nadcházející edici s označením 2002. Ta nabídne mimojiné čtyři různé typy úderů (lob, top spin, normal, slice), více než 500 animací vytvořených za pomoci motion-capture, 10 profesionálních hráčů včetně čtyř žen a dvanáct kurtů se čtyřmi typy povrchů.
zdroj: BlueMonday, GH

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.