zavřít

Adventura Sacred Rings alias Aura 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme tu další dobrou zprávu pro milovníky adventur.

Společnost Adventure Company totiž oznámila, že se chystá vydat hru s názvem Sacred Rings, která má navázat na titul Aura: Fate of Ages. Jde tedy v podstatě o Aura 2. Vývojem hry se zabývají tvůrci ze Streko-Graphics Inc., vydání v Evropě i Americe je naplánováno na letošní podzim.


Sacred Rings je klasickou point&click adventurou ovládanou myší. Tisková zpráva slibuje více než 25 náročných hlavolamů a překážek, přes 40 minut úžasných předělových filmečků, více než 400 nádherných lokací k prozkoumání a asi osm tématicky odlišných nahrávek hudebního doprovodu.

Příběh hry vypráví o klanu Strážců, kteří odpradávna střeží sbírku posvátných prstenů, jež dohromady s určitým artefaktem mohou svému majiteli zajistit absolutní moc a nesmrtelnost. Samozřejmě se vyskytne někdo, kdo by se toho všeho rád ve zlém úmyslu zmocnil, čemuž se musí zabránit. Hráč ztvární roli Umanga, mladého studenta klanu Strážců, který má za úkol prsteny a artefakt donést svému stařešinovi Grifitovi. Čeká vás cesta třemi rozsáhlými světy a setkání s řadou zajímavých postav.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.