zavřít

20 nejlepších Eidos babes z Game Convention

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco na londýnském veletrhu European Computer Trade Show (ECTS) si mnozí stěžují na nedostatek atraktivních hostesek u jednotlivých stánků herních firem, na souběžně konané konkurenční akci Game Convention (GC) v německém Lipsku je tomu právě naopak.

Hlavní zásluhu na tom má početná skupina babes od Eidosu, který na nich vůbec nešetřil a kromě klasické Lary Croft si najal ještě spoustu dalších modelek v přiléhavých modrých kombinézách. Ale dost bylo řečí kolem, stejně to nikdo nečte a každý pouze klikne na link vedoucí do galerie 20ti nejlepších fotek, které jsme pro vás ze všech Eidos babes vybrali.


kompletní galerie 20 fotek

Tento snímek silně připomíná každoroční nával teenagerů u Score show pódia na brněnském Invexu, jen je škoda, že tam nemají podobně obdařené dívčiny na rozdávání propagačních cédéček. Jiná fotka je vtipná kvůli tomu, že hlavní aktér vůbec nevěnuje pozornost fotografovi, ale zkoumá něco úplně jiného :) Pokud by vám náhodou náš výběr dvacítky nejlepších záběrů nestačil, můžete směřovat své kroky přímo na web Eidosu, kde naleznete podobných fotek stovky ve vysokém rozlišení 1600x1200, avšak na valné většině z nich jsou stále ty samé modelky, pouze z jiných úhlů a míst veletrhu. Co na ně říkáte?
zdroj: Eidos, Krawall

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.