zavřít

14 screenshotů z Rainbow Six: Raven Shield

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

UbiSoft uspořádal v kanadském Montrealu pro herní žurnalisty prezentaci třetího dílu Rainbow Six, který nese podtitul Raven Shield a byl představen veřejnosti začátkem března.

Podle reportáže na C&VG na hře pracuje jako technický poradce i jeden člověk, který sloužil 22 let u speciální jednotky LAPD a podílel se na speciálních efektech v takových hitech, jako například The Rock (Skála). Narozdíl od konkurenčních titulů prý klade Raven Shield velký důraz na realističnost, což bylo demonstrováno na otevírání dveří nebo oken. Zatímco v jiných hrách najdete obvykle jen jejich dvě polohy (otevřeno, zavřeno), zde by všechny dveře měly jít otevírat postupně po kouskách, což pochopitelně umožní lepší infiltraci nepřátelských budov, kdy tam třeba hodíte malou škvírou granát. Společně s tím vyšlo čtrnáct nových screenshotů, které vynikají propracovanými modely zbraní nebo postav a naplno využívají licencovaný Unreal engine - podívejte se sami:


další nové obrázky

Jinak byly opět slíbeny dramatické akce speciálních jednotek v celkem patnácti misích točících se například okolo vynálezu nové biologické zbraně nebo vyloupení londýnské banky organizovaným gangem. Hra Rainbow Six: Raven Shield by měla vyjít koncem tohoto roku ve verzích pro PC a Xbox.
zdroj: ToTheGame

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.