zavřít

007 Nightfire homepage, videa a dojmy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S blížícím se datem uvedení nové bondovky Die Another Day do našich kin se přibližuje také vydání akční hry od Electronic Arts, inspirované právě Jamesem Bondem.

Titul se jmenuje James Bond 007: Nightfire a jde vůbec o první bondovku pro osobní počítače. Vychází ale i pro konzole PS2, Xbox a GameCube, tentokrát však v režii Eurocomu.

    Nightfire má mít zcela originální příběh, během kterého se vypravíme do nejznámějších lokací ze všech dosud natočených filmů. Celkem si pro nás autoři připravili (v patnácti misích) desítku různých exotických prostředí a když píši různých, mám na mysli jak zasněžené vrcholky rakouských Alp (Přísně tajné, 1981) či tokijské mrakodrapy (Žiješ jenom dvakrát, 1967), tak meziorbitální stanici s nulovou gravitací (Moonraker, 1979) a stejně dobře i podmořský komplex na dně Tichého oceánu. Vše samozřejmě v detailně vymodelovaném 3D provedení... [více]
Pokud vás zaujalo naše obsáhlé preview, můžete nyní navštívit také čerstvě spuštěnou oficiální stránku, která obsahuje informace o hře, postavách i zbraních, nové screenshoty a dvě videa, která vám nabízíme ke stažení i lokálně (2 MB nebo 1 MB, DivX). Ještě před samotným vydáním této 1st-person akce hodlají tvůrci z Gearboxu obdarovat hráče i singleplayerovým demem. Toho bychom se měli dočkat na konci října, hra samotná má být na pultech v prosinci tohoto roku.


nové obrázkykompletní galerie

Na PC.IGN se objevily také první dojmy z hraní a nutno říct, že jsou veskrze pozitivní. Nejvíce je oceňována grafická podoba, přepínání do 3rd-person pohledu, typicky bondovské zbraně i adventurní pozadí. Trochu jako zklamání se jeví přítomnost pouze dvou multiplayerových modů - deathmatche a CTF. Na některých mapách lze hrát však jen prvně jmenovaný. O přesném počtu map se autoři článku nezmiňují, část z nich tvoří stejná prostředí jako v singlové kampani. Multiplayer podporuje počet připojených do výše 32 lidí, můžete ale dokonce hrát i sám pouze proti 31 botům. Hráči, kteří si však budou chtít tuto pecku zahrát, si mají připravit nejméně Pentium III s 500 MHz a 16 MB grafickou kartou.
zdroj: PC.IGNEA

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.