V tahové strategii Under Domain chystáte jako mimozemšťané invazi na Zemi

1. 7. 2020 17:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Lidstvo spekuluje o návštěvách mimozemšťanů už od nepaměti a strategie Under Domain názorně ukáže, jak lstivé dokáží být mimozemské rasy s nekalými úmysly. Plán na ovládnutí Země může totiž trvat i víc než jedno celé století. V roli Reptilianů si vyberete tuto planetu z kraje 20. století a svůj ďábelský plán se pokusíte uskutečnit do roku 2020.

V každém tahu vykonáte deset akcí, z nichž každá simuluje jeden rok na planetě Zemi. Nesmíte se ale příliš unáhlit, abyste se neprozradili příliš brzy. Takže jen sem tam vyšlete sondu, abyste se o pozemšťanech dozvěděli něco víc. Později na planetu vyšlete vlastní agenty přestrojené za lidi, začnete ovlivňovat politiku, začne docházet k záhadným úmrtím a únosům.

Musíte zpovzdálí udělat vše pro to, aby nadcházející invaze proběhla co nejhladčeji. Aby vám málokdo mohl zabránit podmanit si ty bídné lidské červy. Pokud se ale prozradíte, bude invaze náročnější a lidstvo možná zaútočí jako první. Proto nesmíte zapomenout na vývoj svých vlastních bitevních lodí a své základny. To si ale vyžádá přísun zdrojů, které musíte nenápadně čerpat ze Země.

Najednou úspěšná invaze nezní až tak jednoduše, i když na ní máte celé století, respektive 120 akcí v rámci 12 tahů řečí samotné hry. Under Domain rozhodně umí zaujmout a nemusíte na ní naštěstí čekat dlouhé měsíce. Její vydání je totiž naplánované na letošní srpen s podporou omezující se pouze na počítače.

Nejnovější články