Máte námět či připomínku? Napište nám
V Anthem snad konečně vypukne odložený Cataclysm
zdroj: Archiv
Novinky

V Anthem snad konečně vypukne odložený Cataclysm

19. 7. 2019 11:40 | autor: Václav Pecháček |

Pokud jste to ještě nezaregistrovali, Anthem na tom není zrovna výborně, což vám milerád potvrdí samotný šéf EA, Andrew Wilson. Proslýchá se, že většina vývojářského týmu byla přeřazena na další díl Dragon Age a podle zrušené roadmapy se zdá, že zbytek tvůrců updatování hry tak úplně nestihá. Teď se ovšem v Anthem objevil nový obsah – i když podle všeho omylem dřív, než autoři zamýšleli.

Ve hře se objevily výzvy přímo odkazující na chystaný Cataclysm, který by snad měl výrazně změnit herní svět a zařídit pro, odhaduji, několik tisíc zbylých pravidelných hráčů nové zážitky. K jejich zveřejnění ovšem došlo příliš brzy, jak dokazuje tweet komunitního manažera Andrewa Johnsona.

Takový omyl ovšem naznačuje, že skutečné uvedení nového obsahu nemůže být daleko, a nasvědčují tomu i další detaily, například podivné grafické úkazy, s nimiž se někteří hráči pochlubili na Redditu. Ano, mohly by to být grafické glitche, ale konkrétně u divných chapadel to asi spíš bude předzvěst něčeho zlého. U zvláštní vesmírné stanice už si tak jistý nejsem, tam by klidně o nějaký bug jít mohlo.

Takže sice s dvouměsíčním zpožděním, ale přece! Anthem už nový obsah potřebuje jako sůl, je tristní, že tahle „hra jako služba“ zůstala v inertním stavu tak dlouho po vydání. Ale ani kdyby byl Cataclysm opravdový hit a vývojáři se trefili přesně do těch správných notiček, nejsem si jistý, že to hru dokáže zachránit.

Inu, teď, nebo nikdy. Letní sucho je pro Bioware asi poslední šance, než se na nás na podzim (a začátkem příštího roku) vyřítí další horda her soupeřících o kontinuální hráčskou pozornost.

zdroj: Archiv

Nejnovější články