Máte námět či připomínku? Napište nám
Updaty pro Take on Helicopters a Arma 2 hry
zdroj: Archiv
Novinky

Updaty pro Take on Helicopters a Arma 2 hry

23. 12. 2011 9:42 | autor: Petr Poláček |

Vývojáři ze všech studií české firmy Bohemia Interactive si v týdnech před koncem roku pořádně mákli (asi), aby stihli těsně před Štědrým dnem vydat velké updaty/patche pro Take On Helicopters a kompletní řadu Arma 2 titulů. Vezmeme to popořadě, protože nejde jen o updaty, ale o celkové dění okolo výše jmenovaných titulů.

Druhý patch pro Take On Helicopters (oficiální označení 1.03, Bainbridge) přináší optimalizaci leteckého modelu, animací postav na heliportu, přidává benchmark pro vyladění nastavení hry a přidává do hry českou lokalizaci (btw hra už je nějaký ten týden v kamenných obchodech k dostání v původní české verzi).

Za zmínku stojí i fakt, že v následujícím patchi (codename Cougar) se dočká výrazných úprav letový model a krom jiného tento patch přinese i výraznou úpravu, která usnadní tvorbu misí. Vše bude od chystaného patche č. 3 probíhat v Java prostředí, které je srozumitelné a přijatelné pro mnohem větší množství lidí než prostředí stávající. Ostatně na Javě by měly být postaveny i editovací nástroje pro Arma 3 (díky Marku Stejskalovi za upozornění).

Co se Take on Helicopters týče, tak společně s patchem (podrobnosti o něm zde) došlo ke zveřejnění velmi zajímavého článku Jaye Crowea o tom, jak bylo důležité do hry přidat prvek vyprávění (včetně postav, příběhu atd.). Zajímat by vás mohla i série fotek z prvních lekcí létání v helikoptéře, které bral šéf QA (oddělení odpovědné za testování) na Take On Helicopters.

A ještě jsou tu patche pro rodinu Arma 2 her, co přinesly? Podrobnosti o jednotlivých patchích pro Arma 2 hra najdete na této stránce. Většinou se úpravy v nich týkají multiplayeru a odstranění otravných bugů. Nejvíce oprav přináší patch pro Operation Arrowhead, který výrazně vylepšuje multiplayer a umělou inteligenci, ale i simulaci letounů a vrtulníků. Je toho hodně, prostudujte si to sami. A víte co? Ještě lepší bude, když si patche stáhnete a vyzkoušíte novinky v praxi.

Nejnovější články