Ubisoft hráčům zdarma nadělí World in Conflict a Assassin’s Creed IV: Black Flag
zdroj: Archiv

Ubisoft hráčům zdarma nadělí World in Conflict a Assassin’s Creed IV: Black Flag

5. 12. 2017 16:02 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Dnes jsme vás již informovali o záhadné štědrosti, která postihla Ubisoft před blížícími se Vánocemi. The Division se dočkala největšího bezplatného updatu své dvouleté historie, bude k vyzkoušení zdarma a k jejímu pořízení vám stačí jen třetina původní ceny. Ale Ubisoft nám chce dát víc. Mnohem víc. Úplně zdarma dva luxusní kousky – realtime strategii World in Conflict a pirátskou Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Je to opravdu tak. Není v tom žádný háček ani skrytá hvězdička. Nejedná se o demo ani o trial. Hry jsou zkrátka a dobře vaše. A jejich výběr není ze strany Ubisoftu zcela náhodný. World in Conflict letos oslavil své desáté výročí, a to samé platí o sérii Assassin’s Creed. Vaším jediným úkolem pro získání těchto darů je jejich stažení z Uplay ve vymezeném čase.

World in Conflict spolu s rozšířením Soviet Assault je k dispozici již od včerejšího dne a popisek „Free“ si udrží až do 11. prosince, takže času máte vážně dost. Den nato se své dvacetieurové cenovky zbaví pirátský díl Assassin’s Creed IV: Black Flag, pokud se tedy v Ubisoftu nerozhodnou darovat nám rovnou speciální edici s novými oblastmi, oblečky a vybavením.

zdroj: Archiv

Realtime strategie World in Conflict si u nás svého času vysloužila parádní devítku. Mohlo za to už samotné téma, které se věnovalo alternativní historii 80. let minulého století, kdy došlo k rozpoutání třetí světové války mezi Sovětským svazem a Spojenými státy. V roli Američanů se bráníte invazi na své vlastní půdě, zatímco o něco slabší datadisk Soviet Assault vás vezme na druhou stranu oceánu.

Assassin’s Creed IV: Black Flag byl první velký odklon od základních prvků série. Rozlehlá města s vyzývavými římsami a střechami byla jaksi upozaděna kolosálním mořem, jehož vody jste brázdili na vlastní plachetnici za zpěvu námořnických vypalovaček a řinčení pirátských mečů. Za mě osobně druhý nejlepší díl série, hned po Eziových eskapádách.

zdroj: Archiv

Vánoce s Ubisoftem jsou tedy opravdu štědré. Víc po nich snad ani nemůžeme chtít. Teď už jen doufat v podobné kroky dalších velkých vydavatelů, ať máme mezi svátky co hrát.

Nejnovější články