Tvůrci World of Goo chystají „programovací simulátor“ 7 Billion Humans
zdroj: tisková zpráva

Tvůrci World of Goo chystají „programovací simulátor“ 7 Billion Humans

27. 1. 2018 9:30 | Novinky | autor: Adam Homola |

Tvůrci ze studia Tomorrow Corporation se sice proslavili hlavně díky World of Goo, ale zapomínat nesmíme ani na jejich relativně nedávnou Human Resource Machine. Tahle unikátní programátorská logická hříčka se v nadcházejících měsících dočká pokračování jménem 7 Billion Humans.

O hře toho vývojáři sice mnoho neřekli, ale alespoň víme, že nás čeká přes šest desítek programovacích puzzlů, nový programovací jazyk a víc lidí. Protože tam, kde v Human Resource Machine stačil ke spuštění funkce jeden člověk, v 7 Billion Humans můžete díky novému jazyku spouštět hromadu funkcí pomoci řady lidí zároveň.

Přiložený trailer si sice dělá srandu z Trumpa, ale o hře vám toho mnoho neřekne. Víc tak napoví spíše obrázky, na které se můžete podívat v galerii na kartě hry. Soundtrack bude mít na svědomí Kyle Gabler, který se postaral už o hudbu do World of Goo, Little Inferno i Human Resource Machine.

zdroj: Archiv

I přesto, že má 7 Billion Humans vyjít už na začátku tohoto roku, datum vydání neznáme. Díky oficiálnímu webu ale víme, že si zahrajeme na Windows, Macu, Linuxu a Switchi.

Nejnovější články