Třikrát Bayonetta pro Switch – třetí díl a remaster prvních dvou
zdroj: Vlastní

Třikrát Bayonetta pro Switch – třetí díl a remaster prvních dvou

8. 12. 2017 12:40 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Jedna z nejlepších bojovek minulé generace konzolí (ne-li úplně nejlepší) pokračuje v portování se na další systémy. Původní Bayonettě je teď téměř osm let a teprve letos si přidala k PlayStation 3 a Xbox 360 i PC, kde se jí náležitě daří. Zato Bayonetta 2 se stále drží jako klíště své Wii U. Obě dvě se však dočkají další slávy díky uvedení na konzoli Switch.

Platinum Games se chopili své šance znovu zabodovat na platformě, kde by mohlo být ryzích bojovek víc a již 16. února příštího roku naservírují rovnou oba dva díly ze série Bayonetta.

Krátké video níže slouží jako důkaz, že si Switch hravě poradí s prvním i druhým dílem hry. Už ale bohužel nesděluje informace o využití specifických funkcí Switche. Nabízí se vibrace HD Rumble, pohybové ovládání joy-cony nebo třeba dotyková obrazovka. Jistá zatím není ani obchodní stránka – fyzicky totiž vyjde jen dvojka, ke které dostanete klíč na stažení jedničky. Ale jestli půjdou obě hry koupit digitálně zvlášť nebo jen v bundlu, je teď ve hvězdách.

zdroj: Archiv

Ale to není jediná dobrá zpráva pro majitele (nebo budoucí majitele) konzole Switch. Nintendo využilo právě proběhlou akci Game Awards k oznámení Bayonetta 3, která vyjde exkluzivně na Switch.

Třetí Bayonetta se prezentuje poměrně nevybíravým způsobem – svou vlastní smrtí ve frenetickém teaseru. Nejprve předvádí své dokonalé umění s pistolemi, které samozřejmě nedrží jen obouruč, ale i obounož. Jenže to na jejího tajemného protivníka nestačí a rázem se Bayonetta kácí k zemi. A zdá se mi to, nebo vážně jedna její půlka těla padá doleva a druhá doprava? Co to všechno znamená, ukáže až čas.

zdroj: Archiv

Nejnovější články