The Elder Scrolls: Blades se zbaví své nejotravnější funkce – časovaných truhel
zdroj: tisková zpráva

The Elder Scrolls: Blades se zbaví své nejotravnější funkce – časovaných truhel

27. 11. 2019 15:35 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

The Elder Scrolls: Blades nedopadly úplně podle našich představ. Nejde o vyloženě špatnou hru, jisté kvality se tu najdou. Nicméně obsah se začne hodně rychle opakovat a v dalším postupu vás brzdí časové zámky nalezených truhel. Mimo jiné. Avšak za pár dní by možná stálo za to se do hry vrátit a zjistit, jak moc ji změní velký update.

Zkraje prosince vyjde update 1.5 pro The Elder Scrolls: Blades, který odstraní tu nejotravnější věc a přidá několik žádaných novinek. Rozlučte se s truhlami, které se otevírají čekáním (nebo, jak jinak, reálnou měnou). Hráči si na ně stěžují už od vydání a Bethesda se konečně rozhoupala k jejich odstranění (předchozí úprava zjevně nic nevyřešila, nepřekvapivě).

V souvislosti s truhlami očekávejte mnohem častější odměny. Ze zabitých monster bude padat víc předmětů, v lokacích narazíte na nové zničitelné předměty, ze kterých rovněž začne padat hledaná odměna a každá práce bude zakončená soubojem s bossem, který vás obdaří ještě lepší odměnou, než bylo dosud obvyklé.

Odstranění časovačů a přidání lootu? Co že ta štědrost? A za co teď bude Bethesda vybírat poplatky? Není moc těžké si to domyslet. Víc lootu znamená plnější inventář, jehož kapacita není neomezená, ale dá se rozšířit za reálné peníze.

zdroj: Archiv

Pokud vás do hry nenaláká frekventovanější loot, možná se o to postará spuštění PvP. V rámci módu Aréna se s příchodem updatu můžete pustit do bitev hráče proti hráči. Stačí, abyste měli postavu na páté úrovni.

Souboje hráčů se hrají na dvě vítězství, tedy maximálně tři kola, přičemž mezi koly si můžete změnit výbavu a překvapit tak soupeře odlišným přístupem k boji. A možná si tak zvýšíte šance na odplatu a výhru. Za porážení soupeřů vám bude odměnou postup v online žebříčku, a pokud budete v guildě, které rovněž přijdou s updatem, zajistíte slávu (či potupu) i jí.

The Elder Scrolls: Blades čekají opravdu zajímavé změny a možná by nebylo od věci zjistit, jestli po nich hra nebude hratelnější. Do konce roku si musíte vystačit s mobilní verzí, jelikož verze pro Switch byla posunuta na začátek příštího roku. Ale pak můžete počítat s crossplayem mezi telefony a konzolí.

Nejnovější články