Temné RPG Darkest Dungeon dostává po 4 letech multiplayer

28. 5. 2020 16:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Sice už se dávno dělá na plnohodnotném pokračování výborného taktického RPG Darkest Dungeon, ale to tvůrce ze studia Red Hook nijak neodrazuje od další podpory prvního dílu. A tato podpora dokonce nezpomaluje vývoj Darkest Dungeon 2, takže jí přece nemůžeme říct ne. Ani když to je podpora zvláštní: tahová bitva dvou hráčů vytvořená na základech této čistě singleplayerové pecky.

Je obtížné si to představit, ale jakmile padne dnešní sedmá podvečerní hodina, můžete si to rovnou vyzkoušet. Jediné, co pro to musíte udělat (tedy kromě vlastnění základní hry), je nainstalovat si nové rozšíření The Butcher’s Circus, které bude naštěstí zdarma.

PvP mód je naprosto oddělený od singleplayerové kampaně, takže se nemusíte bát o své pracně udržované hrdiny. Má dokonce svá vlastní pravidla, ať už jde o šplhání žebříčkem vzhůru po vítězstvích nad lidskými nepřáteli, tvorbu vlastní vlajky, nebo gladiátorské tretky s mocí rozhodnout celý zápas.

Aby se ještě víc zaplnily servery (hru stále hrají tisíce hráčů), Darkest Dungeon bude dočasně k vyzkoušení zdarma, a to pravděpodobně do nedělního večera.

Zároveň se základní hra i s již vydanými dodatky ocitne ve slevě, kdyby vám náhodou něco chybělo a během trialu vás zaujalo natolik, že to prostě musíte mít. Dejte si pozor, protože přesně to se vám může stát…

Nejnovější články