zdroj: FYQD Studio

Střílečka od jediného vývojáře Bright Memory: Infinite předvádí dechberoucí souboje

31. 7. 2020 10:25 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Bright Memory: Infinite už nám dech vzalo minimálně jednou letos v květnu, kdy se objevilo v přehlídce titulů pro Xbox Series X od Microsoftu. Akční řežba na pomezí střílečky a mlátičky je dílem jediného člověka, čínského vývojáře Cenga Sien-čchenga, který při její tvorbě využívá dostupné assety pro Unreal Engine 4, i tak je ale výsledek na poměry nezávislého vývoje velmi obdivuhodný.

Třeba byt hlavní hrdinky Sheily, odkud se posléze vydává přímo do akce. Trailer je v čínštině, hra samotná ovšem bude disponovat anglickým dabingem.

Výsledek už jsme v redakci zkoušeli v dostupném demu, v novém traileru z digitální konference ChinaJoy 2020 se nicméně objevují nové lokace, které vám o zasazení Bright Memory: Infinite prozradí něco víc.

Sheilyným úkolem je zastavit zlovolnou vojenskou organizaci před získáním klíče k oživování mrtvých. Bright Memory ovšem vypadá jako jeden z těch titulů, kde příběh bude hrát až druhé housle, ty první si pro sebe uzme grafické zpracování a rychlé tempo akčních sekvencí.

Bright Memory: Infinite zatím nemá stanovené datum vydání, Sien-čcheng ho pod hlavičkou jednohlavého studia FYQD vyvíjí pro PC, Xbox One a Series X a PlayStation 5.

Nejnovější články