Máte námět či připomínku? Napište nám
Roboty zničené Švédsko navštívíte v akci Generation Zero už za dva měsíce
zdroj: Archiv
Novinky

Roboty zničené Švédsko navštívíte v akci Generation Zero už za dva měsíce

25. 1. 2019 15:48 | autor: Patrik Hajda |

Avalanche Studios, tvůrci série Just Cause, představili svou novou značku Generation Zero loni těsně před výstavou E3. Hra byla zjevně v dost pokročilém stádiu vývoje, protože k jejímu vydání dojde už po zhruba devíti měsících. Pokud vás láká otevřený svět drsného severu s nádechem 80. let doprovozený nemilosrdnými roboty, můžete rovnou předobjednávat.

Generation Zero vás pošle do otevřeného světa divoké části Švédska, kde není po lidech ani památky. Téměř všechny je vyhladili roboti, kteří budou stát mezi vámi a přežitím. A také dobrým lootem. Na cestu se můžete vydat sami nebo v doprovodu až tří dalších přeživších, kteří se k vám mohou kdykoliv připojit, aniž by vás to vyrušilo.

Mezi silné stránky hry patří důraz na zvukovou stránku, realistická balistika a také trvalost prostředí. Když robotického nepřítele neporazíte v boji, ale zásadně ho poškodíte (například mu ustřelíte pancíř nebo nějakou důležitou součástku), snadno ho podle tohoto šrámu poznáte v budoucnu, když na něj opětovně narazíte.

zdroj: Archiv

Generation Zero vyjde 26. března na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One a už teď si ji můžete předobjednat. V případě konzolí počítejte se 40 eury, PC verze je o pět eur levnější. Za dvojnásobek ceny konzolových verzí se doma můžete pochlubit sběratelkou, která k vám dorazí ve steelbooku, s látkovou mapou, tričkem, pohlednicemi a dřevěnou soškou koně Dala.

GenZero_CE_Mockup zdroj: Archiv

Nejnovější články