Ring II - nástupce mytologické adventury
zdroj: tisková zpráva

Ring II - nástupce mytologické adventury

25. 6. 2002 18:22 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Kdo by se vymýšlel s nějakým zbrusu novým příběhem, když různé legendy a mýty jsou plné inspirujících prvků.

Skandinávská mytologie se stává čím dál tím populárnější mezi tvůrci počítačových her. A nejen mezi nimi. Např. vyprávění o chlapci jménem Siegfried, jeho odvaze a bojích s děsivými obry, vzdorování "vyšším" silám, získání lásky valkyrie* Brünnhildy (dcery boha Odina) a zapříčinění jejího zatracení, se stalo námětem pro hudební dramatickou tetralogii Richarda Wagnera - Der Ring des Nibelungen, díla bratří Grimmů, své si z ní vybral také Tolkien do svého Pána prstenů a v roce 1998 vyšla díky Arxel Tribe a Cryo počítačová hra s názvem Ring. Právě Arxel Tribe ještě neřekl své poslední slovo a tak nyní pracuje na druhém pokračování své oblíbené adventury - Ring II. Její vydání mají už naprosto přesně naplánováno na 16. září 2002, tak uvidíme, jak se jim to podaří. My Vám dnes můžeme nabídnout sadu screenshotů, jež Vás do úžasného světa plného dobrodružství, tajemna i osvobozující lásky alespoň nechají nahlédnout. Příznivci takového druhu her si určitě nenechají ujít ani trailer, který je ode dneška rovněž k dispozici ke stažení.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Unikátní vzezření Ring II má do jisté míry na svědomí člověk jménem Philippe Druillet, známý francouzský výtvarník, který se na tvorbě hry podílí. Jeho práci a jedinečný styl nebudete moci přehlédnout, protože je tím prostoupeno téměř vše. Originálními postavičkami, mezi nimiž se objeví jak bohové, různí hrdinové, zloduši i draci nebo orkové ad. (celkem asi 24), počínaje a více než 25 hlavními dekory, vč. hlubokých lesů, hradů či přístavů konče. Jak je také z přiložených obrázků patrné, prostředí, v němž se budete pohybovat bude 3D.

(* Pozn. valkyrie jsou božská stvoření, panny, které jsou na okřídlených koních vysílány severskými bohy do bitev, vybírají si, který ze zúčastněných válečníků padne v boji a následně ho doprovodí do Valhally, kde onen nebožák po boku Bohů jí a pije navěky.)
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články