Rage 2 dostane po vydání dvě rozšíření a obsah zdarma
zdroj: Archiv

Rage 2 dostane po vydání dvě rozšíření a obsah zdarma

13. 5. 2019 16:31 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Zítra konečně vychází skvěle vypadající střílečka Rage 2, na kterou si v redakci brousíme zuby a osobně jsem s každým dalším trailerem ještě natěšenější. První ohlasy ze světa navíc nemluví o žádném průšvihu a Metacritic hlásí 73 ze 100. Mohlo to být víc, ale i méně, takže to s překvapivým pokračováním střílečky v otevřeném světě nakonec asi dopadlo dobře. A pokud vás chytne základ, můžete se těšit na spoustu dodatečného obsahu. Placeného i zdarma.

Bethesda se den před vydáním Rage 2 pochlubila roadmapou, která odhaluje plány po vydání do konce letošního roku. Ještě v průběhu května se spustí komunitní výzvy (musíte být online a přihlášení k účtu Bethesdy), jejichž splnění si vyžádá spolupráci všech hráčů a odměnou bude speciální skin na zbraň. Zároveň odstartuje první světová událost s bossem Ruckusem.

V červnu proběhnou další komunitní výzvy (vlastně s nimi počítejte každý týden v květnu a červnu, ale i v dalších měsících, i když možná s většími odstupy), zpřístupní se nové cheaty, vyzkoušíte si nového mecha a pustinu navštíví nový červovitý nepřítel. V červenci dostanete další vozidlo a dalšího bosse.

zdroj: Archiv

Vše výše zmíněné bude dostupné všem hráčům zdarma, ale počínaje srpnem dojde i na placená DLC. První z nich s názvem Rise of the Ghosts se v rámci nového příběhu a v novém prostředí podívá na klan banditů z první Rage, obdaří vás novými zbraněmi, vozidly, a dokonce i schopnostmi. Druhé velké DLC vyjde někdy na podzim.

Rage 2 vychází již zítra na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Nejnovější články