Podzimní výprodej na Steamu doprovází nominační kolo Hry roku
zdroj: BioWare

Podzimní výprodej na Steamu doprovází nominační kolo Hry roku

25. 11. 2021 12:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Všude teď řádí Black Friday, jen na Steamu se rozhodli pro obyčejnější pojmenování. Odstartovali podzimní slevy na Steamu, na které pravděpodobně co nevidět naváže vánoční výprodej… Nicméně s aktuálními slevami se pojí i nominační kolo tradiční soutěže o nejlepší hry roku, v níž Steam nechává hlasovat právě nás, zákazníky.

Kromě samotné hry roku máte možnost nominovat i VR hru roku, nesmrtelnou hru, nejlepší hru s přáteli, nejlepší vizuální styl, nejinovativnější hratelnost, nejlepší hru, která vám nejde, nejlepší soundtrack, nejlepší příběh a zvláštní ocenění „Pane doktore, vy jste se zase kochal“.

Co se slev týče, není jich vůbec málo, takže zde vypíchnu jen pár zajímavých kousků za zajímavou cenu a zbytek už nechám na vašem průzkumu. Pokud náhodou objevíte vyložený poklad třeba v sekci „pod 10 eur“ či „pod 5 eur“, podělte se o něj v komentáři, ať si všichni můžeme udělat radost.

Téměř polovinu ušetříte při nákupu trilogie Mass Effect Legendary Edition (Steam), což je, jak se ukázalo, jeden z těch nejlepších remasterů letošního roku (koukám se na tebe, ostudo GTA!). Vyloženě za půlku je například nedávný Deathloop (Steam), Cyberpunk 2077 (Steam), Red Dead Redemption II (Steam) či Detroit: Become Human (Steam).

Polovinu obvyklé částky ušetříte i na hrách, s nimiž doženete resty před blížícími se pokračováními. Řeč je například o Horizon Zero Dawn v kompletní edici (Steam) či Halo: The Master Chief Collection (Steam). 70 % ušetříte na Death Stranding (Steam) a Controlu v ultimátní edici (Steam), zatímco MMO New World (Steam) šlo dolů alespoň o čtvrtinu. Tak čím se obdarujete?

Nejnovější články