Olbřímí update War Thunderu přidává italské námořnictvo
zdroj: Gaijin

Olbřímí update War Thunderu přidává italské námořnictvo

26. 5. 2020 17:09 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

War Thunder se rozrůstá o velmi zajímavý obsah v nejnovějším updatu nazvaném Starfighter. Na první pohled by se mohlo zdát, že si veškerou pozornost urvou lodě nového italského technologického stromu, ale opak je pravdou.

I když se i mezi Italy najdou hodně zajímavá vozidla, k ještě větší divočině dochází u konkurence. Americké letectvo se může těšit z přelomového letounu F-104, který jako první pokořil rychlost Mach 2 a vystoupal do rekordní výšky 31 kilometrů. Podobné rychlosti dosahuje i nový francouzský Mirage IIIC.

Myslelo se i na pozemní jednotky, kde na straně Rusů můžete využít předností vozidla 9P157 Khrizantema, zejména schopnosti detekovat jiná pozemní vozidla díky termovizi a radaru. Možnost vypustit dvě protitankové střely naráz, přičemž každou na vlastní cíl, také nebude k zahození.

zdroj: Gaijin

Zkrátka nepřijdou ani Japonci s vysoce mobilním čtyřkolým vozidlem SAM Type 93 připomínající americký HMMWV či Humvee s protiletadlovým raketovým systémem na zadní korbě. Je toho opravdu hodně, o čemž se můžete přesvědčit v kompletním výčtu a v přiloženém videu.

Nejnovější články