zavřít

Severní vítr do War Thunder přivál ray tracing a švédská letadla

Windows PlayStation 4

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Válečná free-to-play akce War Thunder se s updatem 1.95 Northern Wind vydává do Skandinávie. Gaijin Entertainment ke stávající nabídce přidává nový švédský letecký technologický strom, dvojici vozidel a námořní mapy inspirované severskými státy. Spolu s nimi přichází také realističtější nasvícení scén díky podpoře ray tracingu, fyzicky správná simulace jisker a technologie HDR.

Nové válečné stroje dostanou i další národy, jihoafrická strana se kupříkladu dočká svého prvního bojového vozidla Rooikat Mk.1D, Němcům byl zase přihrán těžký křižník Admiral Graf Spee známý také jako „kapesní bitevní loď“ s dvojicí trojitých 283mm věží.

Švédský letecký strom začíná jednoduchým předválečným stíhacím letounem J6B Jaktfalken II ze Svenska Aero AB a vede až k proudovým stíhacím strojům J32B Lansen od Saabu z 50. let. Dvojice švédských vozidel (tank Strv 103 a samohybné dělo SAV 20.12.48) jsou pouze prvními předzvěstmi budoucí sestavy, která do War Thunderu přijde s dalšími velkými updaty.

Co se grafických vylepšení týká, ray tracing si můžete zapnout jak na Xboxu One, tak na PC, kde ho podporují nejen karty GeForce RTX, ale na střední detaily i všechny s DirectX 11. Díky tomu bude osvětlení přirozenější a odpovídat denní době a počasí, zároveň reflektuje exploze a ničení objektů.

Úplný seznam novinek a změn naleznete na oficiálních stránkách War Thunderu anebo si update Northern Wind můžete rovnou vyzkoušet.

Tagy: online akční historická válečná válečné hry

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.