Nová akční RPG Restricted Area
zdroj: Archiv

Nová akční RPG Restricted Area

23. 1. 2003 10:10 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

A máme zde další zprávu ohlašující novou hru.

Tentokrát jde o akční RPG s názvem Restricted Area. Jejím vývojem se zabývá v roce 1999 založené, německé nezávislé studio Master Creating, které se jalo zkombinovat fascinující hratelnost Diabla s netradiční technologií, prvky taktických stříleček a scénářem z temné budoucnosti. K dispozici jsou již první dva obrázky a rovněž duo artworků.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Hráč Restricted Area si bude moci vybrat z několika různých postaviček. Za prvé je zde bývalý agent John Johnson, který se vyzná ve všech známých střelných zbraních. Seznámíte se také s krásnou PSI kouzelnicí, asijským mistrem bojových umění nebo počítačovou expertkou. Všechny tyto postavičky se budou během hry zdokonalovat ve svých schopnostech. O co konkrétně v Restricted Area půjde, však tvůrci zatím neodhalili.

Restricted Area bude využívat vlastností IRIS enginu, který stál vývojáře dva roky práce, aby nyní splnil svou úlohu jako pohon speciálně navržený pro tento projekt. Titul se bude moci pochlubit také exklusivním soundtrackem. Vydání této hry se předpokládá ještě letos, ale až v pozdějších měsících.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články