No One Lives Forever gold
zdroj: tisková zpráva

No One Lives Forever gold

21. 10. 2000 2:25 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Fox Interactive dnes vydali tiskovou zprávu oznamující, že 3D akce No One Lives Forever je dokončena a vyjde začátkem listopadu.

news zdroj: tisková zpráva A o co jde? Jedná se o akční bondovku viděnou z vlastních očí, ve které v roli agentky Cate Archer plníte úkoly proti teroristické skupině H.A.R.M, která postupně likviduje vaše agenty po celém světě. Děj NOLF je situován do 60.let a autoři hry z Fox Interactive se inspirovali sledováním nejrůznějších špionážních filmů jako The Avengers nebo Flint. Není tedy divu, že mise mají velmi atraktivní náplň - jednou musíte ochránit invalidního diplomata před odstřelovači, jinde se dostat z padajícího letadla a jiná mise se celá odehrává pod vodou. O perfektní grafické zpracování především venkovních lokací se postará nejnovější verze 2.5 LithTech enginu, která ještě nebyla v žádné jiné hře použita. Suma sumárum, NOLF vypadá na velmi ambiciózní projekt, který by se díky zajímavým misím a dalším vlastnostem mohl přiblížit úspěchu Half-Life.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Od začátku září je k dispozici testovací technology demo (112 MB), vcelku zajímavé počteníčko nabízí nedávné preview na Doupěti:

NOLF je bondovka. Právě proto se v průběhu dalších misí objeví i hodně absurdní situace. Mluví se konkrétně o jedné, v níž Cate bojuje s teroristickými živly na palubě rozpadajícího se letadla. To se nemilosrdně řítí k zemi, zatímco Cate křečovitě zápasí o poslední padák se zloduchem na zádi letadla. Že se jí ho na poslední chvíli daří zmasit je sice pěkné, ale ještě není vyhráno. Živá i mrtvý totiž vypadávají z puklého trupu letadla a jedinou cestou k záchraně života je servat padák z mrtvoly a navléci si jej. To vše v průběhu volného pádu za doprovodu palby ostatních teroristů, kteří museli taktéž chtě nechtě letadlo opustit. Nezní to špatně. Bojím se přemýšlet, co bude náplní zbývajících 13ti misí. Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články