Nadšeným amputátorům v březnu udělá radost Attack on Titan 2
zdroj: tisková zpráva

Nadšeným amputátorům v březnu udělá radost Attack on Titan 2

5. 12. 2017 14:51 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Titáni tvrdohlavě odmítají přestat žrát všechny lidi, na které narazí, lidé zase zarputile nesouhlasí s vlastním vyhynutím. Někdo se asi bude muset podvolit, jinak se nikam nedostaneme! Ale výsledkem aspoň bude nekonečno pěkných akčních her od studia Omega Force. To si na březen připravilo druhý díl série, Attack of Titan 2, v němž se opět pokusíte akrobaticky vykuchat protivníky desetkrát větší než vy sami.

Brutální amputace, stříkající krev, nemyslící pokroucené obličeje Titánů… Nevypadá to jako záležitost pro nejmenší, ale to je nejspíš jedině dobře. Díky tomu bychom se měli dočkat silného příběhu, v němž se objeví jak favoriti z původní předlohy, tak úplní nováčkové se svými vlastními povahami, zvláštnostmi a bojovými schopnostmi.

Dva trailery, které najdete v článku, vám představí obě herní vrstvy. Jeden se zaměří právě na vyprávění, které by se mělo pohybovat v typicky vyhrocených rovinách – nikomu na klidu nepřidá, když se jeho živočišný druh nachází na pokraji vyhlazení, a když nástrojem onoho vyhlazení jsou obří zubiska divných desetimetrových zrůd.

zdroj: Vlastní

Ten druhý se pak přímo vyžívá v bleskurychlé, hektické akci, při níž se snažíte přesně manévrovat vysoko ve vzduchu, aby se vám podařilo zasáhnout nepřátele do nechráněných míst. Titáni sice nejsou zrovna z nejchytřejších, ale na svou velikost umí být překvapivě rychlí, síla jim samozřejmě taky neschází, a ještě jich je všude strašně moc.

zdroj: Vlastní

Přesné datum vydání bylo stanoveno na 20. března 2018, a vydavatelé Koei Tecmo byli s platformami podobně štědří jako u prvního dílu. Attack on Titan 2 vyjde na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Nejnovější články