Multiplayerová beta PS4 verze Call of Duty: Black Ops III odstartuje 19. srpna, na PC a Xbox One dorazí později
zdroj: Archiv

Multiplayerová beta PS4 verze Call of Duty: Black Ops III odstartuje 19. srpna, na PC a Xbox One dorazí později

13. 8. 2015 16:55 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Dlouholeté partnerství Activision a Microsoftu v souvislosti s Call of Duty hrami skončilo, protože štafetu přebrala v případě Black Ops III Sony. Veškerých, většinou časově vymezených, výhod se tak dočkají majitelé PlayStation 4 a první výhodou bude přednostní přístup do multiplayerové bety pro ty, kteří si hru předobjednali. Stane se tak 19. srpna, majitelé Xbox One a PC se pak dočkají o týden později 26. srpna. Post na komunitním blogu navíc v této souvislosti nabízí nejenom trailer, ale též informace o tom, co MP beta nabídne.

MP beta třeba nabídne trojici map. První je do etiopské divočiny a k hlučnému vodopádu zasazená Hunted. Následuje Combine, v níž se naopak hráči podívají do vyprahlé egyptské Sahary, kde se budou bít ve vertikálně stavěném výzkumném komplexu. Poslední mapou bude Evac, odehrávající se v opuštěné evakuační zóně nad jednou ze zaplavených částí Singapuru.

Z módů vývojáři vybrali do bety ty, které má komunita nejraději - patří mezi ně Team Deathmatch, Domination, Demolition, Kill Confirmed, Hardpoint, Capture the Flag a Search & Destroy. Dalším představeným prvkem plánované betaverze jsou specialisté – zvláštní třída bojovníků, kteří na bojiště vnášejí širší taktické možnosti. Mezi představené patří Ruin, Outrider, Prophet, Battery, Seraph, Nomad, Reaper a Spectre. Každý specialista bude mít k dispozici jednu speciální zbraň a k ní také ještě jednu zvláštní schopnost, s níž se od zbytku bezpečně oddělí.

Teď už si ale nenechte ujít trailer a dle uvážení předobjednávejte a rezervujte si své pozice v betaverzi. Plná verze Black Ops III vyjde na všechny konzole a PC 6. listopadu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články