MechWarrior 5: Mercenaries se odkládá na září příštího roku
zdroj: tisková zpráva

MechWarrior 5: Mercenaries se odkládá na září příštího roku

3. 12. 2018 14:39 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Původně se s novým MechWarriorem počítalo ještě letos právě v těchto týdnech, ale tvůrci ze studia Piranha Games nebyli spokojení s podobou svého produktu a už v létě oznámili odklad na příští rok. O uplynulém víkendu proběhl festival MechCon oslavující univerzum BattleTechu, na kterém se objevil nový trailer a obrázky, a zaznělo i (snad) konečné datum vydání hry, které připadá na 10. září 2019.

Do startu výbušné akce plné obřích mechů tak zbývá opravdu spousta času. Nicméně jde o ten případ, kdy jsou fanoušci spíš vděční za delší vývoj, když za to na oplátku dostanou pořádnou hru. MechWarrior 5: Mercenaries sice stále nevypadá úplně nejlíp z hlediska grafiky ve videu (obrázky jsou naopak parádní), zato herně by mohlo jít o povedený zážitek.

Demo hry bylo k vyzkoušení na proběhlé výstavě a podle Stevena Messnera z PC Gameru to zatím vypadá dobře. Dokonce i grafická stránka se prý zlepšila, ale postěžoval si na umělou inteligenci nepřátel.

Ve svých kratičkých dojmech zdůrazňuje, že jde primárně o singleplayerovou akci. Hra vám sice dovolí hrát v koopu, ale plnohodnotně si zahraje jen hostitel. Hostovi se totiž nepřenese žádný postup do jeho vlastní hry. Ale je fajn mít možnost rozbít pár mechů a u toho i paneláků s kamarádem. Nejdřív ale za nějakých 10 měsíců.

zdroj: Archiv

Nejnovější články