Online akci MAV vyvíjí jeden člověk, který chce navázat na tradici Mechwarrior her
zdroj: tisková zpráva

Online akci MAV vyvíjí jeden člověk, který chce navázat na tradici Mechwarrior her

2. 5. 2016 10:45 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Online akce MAV je na Steamu v early access režimu dostupná už dva roky a konečně se posunula do beta fáze. Relativně dlouhý vývoj je opodstatněný nejenom ambicemi titulu, ale hlavně tím, že hru vytváří jeden člověk. Jeho cílem je vytvořit z MAV důstojného nástupce série Mechwarrior.

Jádrem hry je důraz na taktické souboje, které vyžadují precizní práci se zbraněmi (mimo jiné dodržují zákony fyziky), a možnost vystavět si vlastního mecha. Součástek je k dispozici na 325 s tím, že lze s jejich pomocí vytvořit miliony kombinací. S takto navrženým strojem se hráči vrhají na bojiště Evropy budoucnosti a soupeří spolu v režimech všech proti všem a v obléhání základen.

Časem by k ryze PvP módům měla přibýt i kampaň, která se svým perzistentním světem představuje pravděpodobně největší lákadlo hry. Aktuální obsah MAV je k vidění na Steamu i na stránkách hry a představuje jen zlomek toho, co by hra měla nabízet v budoucnu. Později autor plánuje přidat tradiční socializační prvky (žebříčky, achievementy apod.) a především zmíněnou kampaň. 

zdroj: Archiv

Hráči spolu budou moci v rámci kampaně spolupracovat i soutěžit, hlavním cílem je ale získat starý kontinent pro sebe. K akční složce bude v režimu kampaně ještě přidružená diplomatická a strategická část, ve které se hráči musí o svá teritoria starat, budovat na nich defenzivní prvky a najímat také mechy ovládané umělou inteligencí. K vyzkoušení je MAV každopádně již nyní na Steamu za 20 euro.

Nejnovější články