zavřít

MechWarrior 5: Mercenaries nabídne spoustu krásných scenerií ke zničení

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Od posledního videa z MechWarrior 5: Mercenaries nás dělí nějaké tři měsíce a do vydání hry jich zbývá ještě víc. Vývojáři ze studia Piranha Games proto přispěchali s první letošní ukázkou chystané robotické akce. Tentokrát se přitom zaměřují hlavně na prostředí a to, co budete ve hře dělat asi nejčastěji – ničení všeho kolem.

Tříminutová představovačka nešetří ani jedním a nabízí tak pohled na různé typy terénů i počasí, včetně mlhy i elektrických bouří. Když vás nebude zrovna obtěžovat počasí, měli byste si dávat pozor i na prostředí. Jakmile totiž zapadnete třeba do hlubokého kaňonu, jste bez schopnosti skákat namydlení.

Nové video ukazuje také model poškození budov, o kterém nám toho brzy řeknou vývojáři víc. Ostatně právě destrukce budov, ať už pomocí vašich zbraní či vašich nohou, bude jedním z hlavních taháků MechWarrior 5: Mercenaries. Bez něčeho takového by nemohla podobná hra dnes už snad ani vzniknout.

Připomeňme, že MechWarrior 5 je po téměř patnácti letech nový, primárně singleplayerový díl známé série. Prim tedy bude hrát PvE, ale pokud budete mít po ruce i podobně naladěné kamarády, můžete si zahrát i kooperativní režim.

MechWarrior 5: Mercenaries sice pořád nemá datum vydání, ale alespoň se zatím neodkládá: stále se počítá s letošním rokem.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: Piranha Games

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.