Koho volá další DLC pro Planet Coaster? Krotitele duchů!
zdroj: Archiv

Koho volá další DLC pro Planet Coaster? Krotitele duchů!

22. 5. 2019 14:23 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Tycoon zábavního parku Planet Coaster se snad nikdy nezastaví. Na obzoru je další, tentokrát nejambicióznější rozšíření s licencí Ghostbusters, respektive Krotiteli duchů. Naštěstí jde o licenci nezapomenutelného bijáku z osmdesátých let, a ne jeho moderní pojetí z roku 2016. Nepůjde pouze o nové atrakce inspirované snímkem, ale o pořádný servis pro fanoušky hry i filmu.

Planet Coaster: Ghostbusters se samozřejmě neobejde bez velitelství týmu Krotitelů duchů, stejně jako nemůže chybět ikonické vozidlo ECTO-1 a slavná písnička. K dispozici bude i několik strašidelných atrakcí ve stylu osmdesátých let. Ale to jsou ty menší a očekávatelné prvky.

Hlavním tahákem bude nová příběhová kampaň, ve které si to opět rozdá Raymond Stantz se záporákem Walterem Peckem. A teď nemyslím jen herní postavy, ale i skutečné původní herce, kteří svým animovaným verzím poskytnou své hlasy. Dan Aykroyd vás bude provázet kampaní, zatímco William Atherton vám bude klást klacky pod nohy. DLC Ghostbusters zatím nemá datum vydání, ale prý se ho dočkáte brzy.

zdroj: Archiv

Planet Coaster: Ghostbusters zdroj: Archiv

Nejnovější články