zavřít

V dalším DLC pro Planet Coaster se vrátíte desítky let do minulosti

Windows

- Preview autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Frontier Developments má teď plné ruce práce s dinosauřím tycoonem Jurassic World Evolution. To ale neznamená, že by se tvůrci přestali věnovat své předchozí úspěšné hře Planet Coaster. Příští týden totiž dorazí v pořadí již čtvrtý tematický balíček, tentokrát zaměřený na retro atrakce.

Vintage Pack podobně jako předešlé balíčky nabídne dvě horské dráhy a pět dalších atrakcí, všechny zavánějící dávnou minulostí. Jedna z konstrukcí má svůj původ dokonce v třicátých letech minulého století, a spíš než s kovem počítejte s křehkým a trouchnivějícím dřevem.

Vaši návštěvníci se nově mohou zabavit i sami u čtyř nových automatů. Z jednoho si mohou nadávkovat popkorn, další jim do dlaně vysype kulaté žvýkačky, třetí jim předpoví budoucnost a v posledním si vyzkouší své štěstí s jeřábem a hračkami. Vy přitom nastavíte pravděpodobnost úspěchu a jak moc pozitivní budoucnost se jim vyvěští.

Jako vždy jde ruku v ruce s DLC i update pro všechny majitele základní hry. Ten přidá současné herní i jiné automaty, dovolí vám zvolit si barvu úboru vašich zaměstnanců, a celý park můžete hodit do některého z filtrů. Černobílý nebo i sépiový prezentovaný na obrázku níže by mohl krásně dotvořit atmosféru Vintage Packu.

Závěrem ještě jedna zajímavá zpráva z jiného soudku. Planet Coaster před měsícem oslavil pěkný milník v kategorii uživateli vytvořeného obsahu. Když nyní zavítáte do Workshopu, vybafne na vás přes 200 tisíc modifikací. I díky vydaným DLC opravdu není nouze o náplň hry.

DLC Vintage Pack vychází 10. července za standardních 11 eur. Plnou hru pak ještě na poslední chvíli pořídíte ve slevě na Steamu za polovic.

Planet Coaster

Planet Coaster

Planet Coaster

Planet Coaster

Planet Coaster

Tagy: pouť strategie atrakce adrenalin zábavní park budovatelska horská dráha

Zdroje: tisková zpráva,Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.